בגדי הריון

בשעה טובה, את מצפה לתינוק!!!!!!

רוב הסיכויים כי בשבועות הראשונים לגילויי כי הנך בהריון כלל לא הקדשת מחשבה לנושא של בגדי הריון. אולם, אם את קוראת כתבה זו כנראה שבתקופה האחרונה שמת לב שהמכנס שאת כל כך אוהבת כבר לוחץ, והחולצות בארון מעט צמודות או אינן מכסות את כל הבטן. אם לא התברכת באחות גדולה או חברה קרובה שיכולה לספק לך בגדי הריון, זהו כפי הנראה הזמן הנכון להתחיל ולחשוב על רכישה של בגדי הריון.

בגדי הריון שכדאי שיהיו לך בארון

כמובן שלכל אישה הצרכים האישיים שלה ולכל אחת סגנון לבוש ייחודי. אולם, יש כמה פריטים של בגדי הריון שכדאי שתשקלי שיהיו לך בארון.

רצועת בטן – את עלולה לחשוב שמהרגע שהבטן מתחילה לבלוט כבר אין לך מה לעשות עם בגדייך שבארון ואת מחויבת להחליפן מיד עם בגדי הריון. פטנט נחמד שניתן לרכוש הינה רצועת בד הארכה במגוון צבעים שאת מניחה מתחת לחולצות שלך אשר מהווה תוספת באורך לחולצות שקיימות אצלך בארון. זוהי דרך נהדרת לחסוך כסף על חולצות, בעיקר בשלבי ההריון הראשונים.

טוניקות – היתרון בטוניקה היא שהיא עשויה לרוב מבד נמתח ומכאן שטוניקה יכולה להתאים לכל שלבי ההריון. בשל האורך שלה אינך צריכה לדאוג כי בשלב כלשהו בהריון היא כבר לא תתאים. כמו כן גם טוניקות רגילות מתאימות (שימי לב לגודל החזה וודאי שהטוניקה מתאימה לגודל החדש) ומכאן שאינך חייבת להוציא סכום גבוה בחנות של בגדי הריון.

מכנסי הריון – הייחוד במכנס הריון הוא שראשית ניתן ללבוש אותו בקלות בלי הצורך להתעסק בכפתורים או ריצ'רצ'ים (בשלבים מתקדמים של ההריון זה מאוד מקל). שנית, בחלק העליון של כל מכנס הריון ישנה רצועת בד נמתחת שמאפשרת לך להמשיך וללבוש את אותו המכנס לאורך ההריון. בדגמים מסוימים יש גם אפשרות להצר ולהרחיב את המכנס עצמו בהתאם לשלב ההריון. לרוב תאלצי לרכוש מכנס הריון בחנות של בגדי הריון על אף שישנן חנויות אופנה המחזיקות בבגדי הריון ושם המחירים יכולים להיות זולים יותר.

טייץ – בעצם הגדרתן הן עשויות בד נמתח שמתאים מאוד בתקופת הריון. גם לטייצים בד נמתח בחלק העליון שמאפשר מקום צמיחה לבטן. הן גם מתאימות מאוד לשבועות הראשונים שלאחר הלידה. ניתן לרכוש אותן בחנויות של בגדי הריון.

ג'ינס – לחובבי הג'ינסים שביניכן, תשמחו לדעת שגם בזמן ההריון ניתן להמשיך ללבוש אותם. הם מעוצבים באופן דומה למכנסי הריון. הג'ינסים ניתנים לרכישה בחנויות אופנה עם אגף לבגדי הריון ובחנויות ייעודיות של בגדי הריון.

חולצות הריון – אלו הן חולצות אשר הבד הקדמי ארוך יותר ומאפשר מקום לבטן לגדול במהלך חודשיי ההריון. יש מגוון רחב של חולצות כאלו החל מחולצות ליומיום ולעבודה עד לחולצות מהודרות.

חולצות/שמלות מעטפת – נקשרות מסביב לגופך כאשר יש רצועת בד ארוכה במיוחד העוטפת אותך. יתרונן בכך שהן יכולות ללוות אותך במשך כל ההריון כיוון ויש הרבה מקום לצמוח בתוכן. בחורף הן נוחות במיוחד. ניתן לרכוש בחנויות אופנה ובחנויות של בגדי הריון.

שמלה– סביר להניח שיהיה לך לפחות אירוע אחד במהלך תשעת חודשי ההריון ואין סיבה שלא תראי בו נהדר. בכל חנות של בגדי הריון ניתן למצוא שמלות כאלו. לרוב הן גדולות יותר באזור החזה ומאפשרות הרבה מקום לבטן. אולם, הרבה חנויות מעצבים וחנויות אופנה מבינות כי יש אוכלוסייה של נשים הריוניות המעוניינות בשמלות, כך שגם שם כדאי לך לבקר.

חצאית – חצאית לאישה בהריון מיוצרת מבד נמתח בחלק העליון וכך מתאים לכל שלבי ההריון. יתרונן בכך שהן מאוד נוחות וקל מאוד ללבוש אותן בשלבי הריון מתקדמים.

גוזיה – זהו שילוב של גופיה וחזייה. הן מאוד נוחות במהלך ההריון, מספקות תמיכה נוספת וגם יש בהן מקום לשים רפידות הנקה במידה וכבר במהלך ההריון את מתחילה לטפטף חלב.

גופיות סבא –קראת נכון!! - גופיית סבא. ניתן לרכוש אותן בכל חנות אופנה ולאו דווקא בחנות של בגדי הריון. וודאי רק שאת קונה גופיות ארוכות. את תגלי כי זהו פריט לבוש מאוד נוח בקיץ ומתאים ללבישה מתחת לבגדי חורף. בנוסף כאשר תלדי ובמידה ותבחרי להניק, גופיות כאלו מאוד נוחות במהלך הנקה. למטרה זו כדאי להקפיד שניתן למשוך דווקא את החלק העליון של הגופייה אל מתחת לשד.

היכן רוכשים בגדי הריון?

בגדי הריון ניתן לרכוש בחנויות ייעודיות כגון : "אבישג ארבל" , "פעימות" , "רמי- לי". לרוב המחירים זולים יותר בחנויות עודפים. בנוסף, ניתן לרכוש בגדי הריון בחלק מרשתות האופנה כגון : "זארה".

חנויות אופנה רגילות – קסטרו, פוקס, אריסטו-שמט. אולם, יש לקנות מידות גדולות יותר כיוון ואין הן ייעודיות לאישה ההריונית.

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד


© כל הזכויות שמורות, 2011-2015 Tnok.co.il – פורטל הריון ולידה