סינר הנקה

איזה כיף! סוף סוף יצאת מהבית לשתות איזה קפה כמו בן אדם נורמלי ולא רק כמו אמא שמשועבדת 24 שעות ביממה לצורכי התינוק החדש. אז התיישבת, הזמנת הפוך בלי קצף (את מפרגנת לעצמך שתי כוסות קפה בשבוע), אבל לפני שהספקת להנות מהמצב, הקטנצ'יק התחיל לרטון שהוא רעב. מה לעשות? גם לו מותר... אז מה עושים עכשיו? מוציאים את הציצי ונותנים לו לאכול? ומה אם כל המבטים החצי מסוקרנים - חצי זועפים של באי בתי הקפה האחרים? מה עושים את שואלת? שמים סינר הנקה!

סינר הנקה הוא בסך הכל חתיכת בד שמאפשרת לך להניק את התינוק שלך כשאת בציבור מבלי שתצטרכי לסבול מבטים מציקים ונזיפות מתייפייפות. למעשה כל שמיכת בד או חיתול יכולים לעשות את העבודה, אולם סינר עבודה הוא פיתרון נוח במיוחד עם מספר יתרונות נחמדים.

סינר הנקה - יתרונות עיקריים

כאמור, עקרונית ניתן לזרוק כל חיתול בד על הכתף ולהסתיר את השד ואת התינוק מעיני כל. עם זאת, לסינר הנקה יש מספר יתרונות:

  • בכל סינר הנקה יש רצועה שעוברת בדרך כלל מעל ראש האם ומונעת נפילה של הסינר. חיתול בד עלול להחליק מהכתף ולהשאיר אותך חשופה...
  • בחלק מסינרי ההנקה ישנה קשת קשיחה המושחלת בתוך הבד כך שלך יש קשר עין עם התינוק כשהוא יונק, אך אף אחד אחר לא יכול לראות כלום.
  • סינר הנקה עשוי לרוב מ-100% כותנה ולכן מאפשר כניסת אויר ואינו מפריע לנשימת התינוק ואינו מציק לעורו.
  • מידה אחת של סינר הנקה מתאימה לכל אם ולכל תינוק ללא הבדלי גודל.
  • בדרך כלל יש לסינר הנקה כיסים המאפשרים אחסון מוצץ, רפידות הנקה ועוד.
  • ישנם סינרי הנקה שניתן להשתמש בהם לצרכים נוספים - כיסוי עגלה, צל לחלון הרכב ועוד.

לסיכום, סינר הנקה הוא מוצר שניתן לחיות בלעדיו אולם הוא בהחלט מקל על החיים ויהפוך כל יציאה לנעימה וקלה יותר. סינרי הנקה באים במגוון רחב של עיצובים וצבעים והעלות שלהם נעה סביב 100-200 שקלים. אם את לא מעוניינת לרכוש סינר הנקה, את בהחלט יכולה לבקש אותו בתור מתנה נהדרת.

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד


© כל הזכויות שמורות, 2011-2015 Tnok.co.il – פורטל הריון ולידה