מוצרי תינוקות

ציוד לתינוק וליולדת

המגוון הבלתי נגמר של מוצרי תינוקות שנמצאים בחנויות למוצרי תינוקות, באינטרנט וברשתות הגדולות, יכול להכניס כל אחד, ובמיוחד הורה צעיר, להלם מוחלט. אם זהו ההריון הראשון שלכם, יהיה לכם קשה במיוחד לצפות מראש איזה ציוד הוא חשוב, איזה ציוד יכול לעזור לכם אבל אינו בגדר חובה, ואילו מוצרי תינוקות הם פשוט מיותרים.

מכיוון שכדאי מאוד להיערך מראש להגעה של התינוק, חשוב לקנות חלק מהציוד הבסיסי עוד לפני הלידה (אם תרצו, ישלחו אותו אליכם רק אחרי הלידה). דבר זה יפנה לכם את הזמן הראשוני לשם הטיפול בתינוק ובעצמכם במקום להתרוצץ בחיפוש אחרי מוצרי תינוקות. בהמשך הדרך, אחרי שתתאפסו מעט, תדעו כבר אילו מוצרי תינוקות נוספים נחוצים בשבילכם.

השוואת מחירים של מוצרי תינוקות

זה לא סוד שמוצרי תינוקות אינם דבר זול ושרכישת מוצרי התינוקות הבסיסיים יכולים לעלות לכם כמה אלפי שקלים. ניתן לחסוך בהוצאות אלו אם יש לכם אחיינים גדולים שיכולים להוריש לכם מוצרים משומשים אך באיכות טובה. בנוסף ישנם היום לוחות רבים לציוד מיד שניה, בהם תוכלו למצוא מוצרי תינוקות במצב מצוין.

לגבי מוצרי תינוקות חדשים שהחלטתם לקנות חשוב מאוד לערוך סקר שוק על מנת למצוא את המחיר הטוב ביותר שעשוי להגיע למאות ואלפי שקלים! זו סיבה נוספת מדוע חשוב לקנות את מוצרי התינוקות הללו עוד לפני הלידה, אז יש זמן ואנרגיות לערוך סקר שוק (אחרי הלידה זמן ואנרגיה הם משאבים נדירים אחרי הלידה...).

ישנן חנויות רבות למוצרי תינוקות שגם יוצאות במבצעים מצוינים מדי פעם. בין הרשתות הגדולות למוצרי תינוקות ניתן למנות את ד"ר בייבי, ביג בייבי, שילב, מוצצים ועוד.

מוצרי תינוקות בסיסיים

כשתלכו לחנויות למוצרי תינוקות אתם עלולים להיתקל באנשי מכירות שינסו לדחוף לכם עשרות מוצרים שכלל לא בטוח שיש לכם צורך בכך, לדוגמא: פח לחיתולים, מחמם מגבונים לחים, טרמפולינה וכו'. יכול להיות שמוצרים אלו יהיו לכם שימושיים מאוד אבל לא כדאי לקנות אותם מראש.

לעומת זאת, ישנם מוצרי תינוקות בסיסיים וחשובים מאוד שחשוב שתשיגו או תרכשו מראש. נפרט פה רשימה כללית של מוצרי תינוקות כאלו, בחלוקה לפי סוגים שונים של מוצרים. לפירוט רב יותר אתם מוזמנים לעיין ברשימת ציוד לתינוק .

  • ריהוט - חדרי תינוקות ,  מיטת תינוק , שידת החתלה ועוד.
  • מצעים - סדינים למיטה ולעגלה, שמיכות ועוד.
  • רחצה וניקיון - אמבטיה לתינוק, מספריים לגזירת ציפורניים לתינוק, מגבונים לחים ועוד.
  • ביגוד - בגדי גוף, חזיות, מכנסיים, גרביים ועוד. חשוב לקנות מספיק על מנת שלא תצטרכו לכבס כל הזמן.
  • האכלה - בקבוקים, מברשת לניקוי בקבוקים, תחליפי חלב אם (גם אם את מניקה) ועוד.
  • בטיחות - סלקל לאוטו, מנשא לתינוק , בייבי סנס.
  • כביסה - סל כביסה, אבקת כביסה לתינוק ועוד.
  • שונות - עגלות תינוק , אינטרקום, חיתולים חד פעמיים, מוצצים ועוד.

בנוסף, ישנם מוצרי תינוקות שחלק מההורים עושה בהם שימוש וחלק לא, את מוצרים אלו מומלץ לרכוש אם אתם מגלים שיש לכם צורך בהם.

מוצרי תינוקות נפוצים

הרשמה לאינדקס מומחי הריון ולידה
מתלבטים
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד


© כל הזכויות שמורות, 2011-2015 Tnok.co.il – פורטל הריון ולידה